KUTSIKATE JA NOORKOERTE NÄITUS-ÜLEVAATUS

Kutsikate- ja noorkoerte näitus-ülevaatus toimub 14. juulil 2019, Kangru külas Kiili vallas Harjumaal. Täpne algusaeg on täpsustamisel, kuid kindlasti toimub üritus pealelõunasel ajal.

Osalejad: ajavahemikul  13. juuli 2017 – 14. märts 2019 nii Eestis kui välismaal sündinud Jack Russelli terjereid.

Kohtunik: Krtistine Siitan

Toimuv üritus on sarnane näitusetrennile (osalevad koerad võiksid osata näituserihmas kõndida). Koer tõstetakse läbivaatuseks laua peale ja kontrollitakse koera hambaid / isastel koertel ka munandeid. Näituseringis peab koer olema omaniku kontrolli all. Osalejatele jagatakse sarnaselt tavanäitusega osalejanumbrid (osalejanumbrid saab kohapealt) ja koerad reastatakse paremusjärjestusse.

Kaasa võtta:

  • Koerale motivatsiooniks maius või mänguasi.
  • Puur või boks, kus koer saaks vahepeal puhata
  • Koera esitlemisel oleks väga tervitatav näituserihma kasutamine, kuid selle puudumisel võib seda laenutada ürituse ajaks kohapeal (tasuta)
  • Vaktsineerimispass. Kõik koerad peavad olema nõuetekohaselt vaktsineeritud.
  • Koeraomanikul ilmastikule vastav riietus

Koera esitlemise osas küsi nõu kasvatajalt.

Registreerimine ja osalustasu:

Registreerimiseks saada e-mail aadressile info@jackrussellterjer.ee, lisa oma koera täisnimi (või saada registrilink Eesti Kennelliidu andmebaasist), sünniaeg, sugu ja enda nimi ning kontaktandmed (nimi, e-mail, telefon).

Osalustasu on mitteliikmele 12 eurot / EJRTÜ liikmetele 6 eurot. Osalustasu võib kanda Eesti Jack Russelli Terjerite Tõuühingu arveldusarvele EE142200221031397147 Swedbankis või maksta kohapeal sularahas.

NB! Kõigile näitus-ülevaatusel osalejatele pakume:

Registreerimise viimane päev on 10.07.2019.

Back to top