ERINÄITUSE INFO

Jack Russell’i terjerite VII erinäitus toimub 4. augustil 2019 Kiili kooli (Kooli 2, Kiili, Harjumaa) staadioni kõrval rohealal. Tallinna poolt tulles keerata ära enne koolimaja, Nabala poolt pärast koolimaja, sisenemine rahvamaja poolt. Plaani leiad SIIT.

PROGRAMM:

10:30 Sissepääs ja vet.kontroll / Admission and veterinary control
11:00 Hindamine / Judging
Beebiklass / Baby class 2 koera / dogs
Kutsikaklass / Puppy class 1 koer / dog
Juunioriklass / Junior class 12 koera / dogs
Avaklass / Open class 10 koera / dogs
Kasutusklass / Working class 4 koera / dogs
Tšemprioniklass / Champion class 2 koera / dogs
Veteraniklass / Veteran class 3 koera / dogs
Kasvatajateklass / Breeder’s class 2 kasvatajat / breeders
Järglasteklass / Progeny class 1 koer / dog
Paaride võistlus / Brace competition 1 paar / pair
14:30 Lisavõistluste võitjate autasustamine ja Best In Show /
The award ceremony for winners of additional competitions
and Best In Show

Koeri hindab Natalija Borodajenko, Lätist

Ringikorraldaja on Ilme Kukk, ringisekretär Elo Lindi ja veterinaar Kadi Viitmaa.

Ametlikud auhinnad/ Official prices: TPB, TPK, TPJ, VSPJ, TPV, VSPV, TP, VSP, BIS I, II, III ja IV koht/BIS I, II, III and IV place

AMETLIKUD AUHINNAD / OFFICIAL PRICES:
TPB, TPK, TPJ, VSPJ, TPV, VSPV, TP, VSP, BIS I, II, III ja IV koht/BIS I, II, III and IV place
Näituse raames toimub kaks mitteametlikku hindamist. Kohtunik valib esitletud koerte hulgast välja parima temperamendiga russelli ja kauneima siledakarvalise russelli.
Eriauhinna parimale Eestis sündinud JRT-le (kes jõuab BIS-ile) panevad välja kennelid Karanest, Lexberry’s ja Jump’n’Roll.
Eriauhinna kõige vanemale näitusel osalevale JRT-le panevad välja kennel Oruallika ja Janne Orro Loomakliinik.

Kes on esmakordselt näitusel osalemas, siis ärge unustage kaasa võtta koera vet.passi, näituserihma, näitusenumbrihoidjat, maiusekotikest, joogikaussi, kakakotti jms vajalikku! Kuna tegemist on terve päeva näitusega, siis oleks soovitav ka koerale oma puur kaasa võtta, et vahepeal toimuvast melust natuke puhkust anda, eriti just noortele koertele, kes väsivad kiiresti. Näitusenumbrid ja kataloogid saavad osalejad kohapeal infotelgist, kui registreerimine on alanud.

Kõik koerad peavad olema vaktsineeritud vastavalt Eesti Kennelliidu vaktsineerimisnõuetele ning olema märgistatud ID-tätoveeringuga või omama mikrokiipi.

Käesolev näitus on Eesti Kennelliidu kalenderplaanis ja see toimub vastavalt EKL näituste eeskirjale. Näitus on All Day ehk terve päeva näitus ja planeeritud kestvusega viis tundi. Koera esitleja peab hoolitsema koera õigeaegselt ringis osalemise eest. Hilinenud koerad saavad vaid hinde ning ei võistle.

Protesti protseduurireeglite rikkumise kohta saab esitada näitusel võistelnud koera omanik või händler näituse toimkonnale hiljemalt näituse päeva lõpuks, tasudes samaaegselt näituse toimkonna poolt määratud kautsjoni. Käesoleva näituse kautsjon on 30 EUR. Kaebus tuleb esitada infolauda. Peale näitust tuleb pöörduda näituse toimkonna poole e-posti aadressil info@jackrussellterjer.ee. Arusaamatuste lahendamiseks ja informatsiooni saamiseks palume pöörduda infolauda.

Back to top