KEVADPÄEV

EJRTÜ kevadpäev toimub igal aastal mai kuus Kangru külas

Kangru küla asub Tallinna piiril, kevadpäev toimub küla keskel männipuude all.  Võta kaasa oma russell(id), pereliikmed, hea tuju ning veeda lõbusalt aega teiste russellite ja russellisõprade seltsis.

Kevadpäeval saab osa võtta:

Jänesejooksust, mille raames saavad kõik koerad enda jahioskused proovile panna. Autasustamine toimub vanuseklasside kaupa (+emased/isased eraldi).

Läbida takistusterada. Koer peab läbima ahvatlusi täis raja, võidab kiirem ja puhtam tulemus.

Mõõtu võtta kausijooksus,  kus proovile pannakse nii koera kiirus kui omaniku võhm. Kausijooks on sarnane mäkkejooksuga, vahe vaid selles, et joostakse nö alla orgu ja sealt üles mäkke. 

Lisaks on oodatud kõigi inimeste annetused tõuühingu kirbukale. Võtke kaasa koju seisma jäänud koerte asju ning leiame neile sümboolse summa eest uued omanikud. Saadud tulu läheb abivajavate loomade abistamiseks.

Samuti ei ole keelatud püsti panna ka enda kirbuka müügiala, kus saate enda jõududega kogu asjade müüki korraldada.

Kevadpäevale on vajalik eelnev registreerimine e-kirja teal: info@jackrussellterjer.ee. Kirjas märgi mitu koera ja inimest tuleb + koera nimi, sünniaeg ja sugu. Eelregistreerida saab kuni 22.05 õhtuni. Osaleda saavad nii tõupaberitega kui ka tõupaberiteta koerad, kes end russellina tunnevad.

Osavõtutasu saab maksta kohapeal sularahas (palume võimalusel leida täpne raha) ning ülekandega EJRTÜ arveldusarvele EE142200221031397147 Swedbankis (selgitusse märkida „kevadpäev“ ning enda ja koera nimi).

Osavõtutasu: EJRTÜ liige 3 eurot pere peale, mitteliige 5 eurot pere peale.

Lahkesti on oodatud ka tulevased russelliomanikud, kes soovivad tõuga tutvust teha. Pealtvaatajatele on üritus tasuta.

Kui võistlused on läbi, siis palume kõigil ootama jääda, sest toimub autasustamine ja ühispildi tegemine.

Kerge kehakinnitus on koeraomanikele kohapeal. Kes soovib kuuma teed või kohvi, siis see tuleb endal kaasa võtta. Joogivesi on kohapeal olemas. Koerale palume kaasa võtta maiused ja jooginõu ning võimalusel tavaline jalutusrihm, mitte flexi. Kaasa võib võtta veel matkatooli või muud sobilikku, et vahepeal oleks mugav puhata. Koeral on kõige parem puhata oma puuris või boksis. Võistluste vaheaegadel palume hoida koerad rihmas.

Back to top